Show rozpoczęła Dasha Fuentes przeprowadzając wywiad z Austinem Ariesem. Austin przejął całą rozmowę i stwierdził, że TJP jest „pieskiem” Nevilla. Aries powiedział, że TJP nie będzie miał swojej szansy na odzyskanie tytułu mistrzowskiego, ponieważ on się znajduje na jego drodze i dodał, że nie ma on możliwości by go pokonać.

Noam Dar pokonał Gran Metalika – Singles Match

Gran Metalik chciał walczyć, ale Noam Dar uciekał w stronę narożnika i Alicii Fox. Metalik wykonał mocny Hip Toss i Dropkick, Alicia Fox przeszkodziła w walce, co pozwoliło na przejęcie inicjatywy przez The Scottish Supernova. Jego rywal odpowiedział Arm Drag i wyrzucił Izraelczyka z ringu. Gran Metalik pokazał jeszcze kilka akcji charakterystycznych dla dywizji Cruiserweight i świetnego Facebustera. Zaprezentował także Diving Elbow Drop, ale Dar nie oddał zwycięstwa. Pojedynek zakończył się po wykonaniu Running Enzugiri.

Tego wieczoru Dasha przeprowadziła już drugi wywiad, ale tym razem jej gościem był The Brian Kendrick. Zapytała się czy już ma jakąś taktykę na przyszło tygodniową walkę z Akirą Tozawą. Brian powiedział, że skoro to jest Street Fight to nie będzie musiał przebywać w ringu i, że wszystko jest legalne, dodał, iż to będzie ostania lekcja dla Tozawy.

Następnie można było zobaczyć film promujący Cedrica Alexandra, który powróci po kontuzji za tydzień do 205 Live.

Miał się zacząć pojedynek pomiędzy Tonym Nesem i Mustafą Ali, lecz podczas wejścia Mustafy wbiegł i zaatakował go Drew Gulak. Obił on Mustafę Ali’ego, a następnie podłożył go, aby Tony Nese wykonał The Running Kneese.

Rich Swann przechadzał się na zapleczu, ale zatrzymała go Dasha z pytaniem co chce zrobić z problemem z Noamem Darem. Rich odpowiedział, że chce uciec jak najdalej od niego i od Alicii Fox. Po chwili przyszedł kurier z paczką dla Swanna, lecz ten odprawił go do Ariyi Daivariego. Ariya kazał odejść kurierowi i zostawił paczkę na miejscu, którą chciał otworzyć Gentelman Jack Gallagher, lecz ten się cofnął i powiedział, żeby Anglik trzymał się z daleka od jego paczki. Następnie ją otworzył i zastał prezent taki jak Alicia Fox przed kilkoma tygodniami.

Austin Aries pokonał TJP – Singles Match

Walkę rozpoczął Aries, który rzucił kurtką TJ w niego samego. Ten wyciągnął Austina poza ring, aby tam rozpocząć to starcie. Aries przejął inicjatywę i wyprowadził kilka uderzeń łokciem. Źle stąpnął i nabawił się lekkiej kontuzji kolana, którą to wykorzystał TJP i skupił się tylko na atakowaniu tego miejsce. Austin powrócił do walki po Gutbuster i STO, a następnie dodał jeszcze Powerdrive Elbow. Starał się wygrać walkę poprzez Victory Roll, ale TJ się nie poddał. TJP chciał wykonać Detonation Kick, lecz Austin Aries przeszedł do Last Chancery, po którym zwycięzca Cruiserweight Classic odklepał.

Po walce w ringu pokazał się WWE Cruiserweight Chamion, który zaatakował zwycięzce. Następnie wykonał Leglock, ale do ringu wbiegł Gentleman Jack Gallagher i ją przerwał.