W tym wpisie będzie mogli się nieco dowiedzieć o dzisiejszej gali Hell in a Cell, którą możecie zobaczyć na naszej stronie w zakładce Live: https://wrestling24.pl/live/?kanal=1

Walki można typować w typerze, gdzie do zgarnięcia są ciekawe nagrody:https://wrestling24.pl/typer/

Może również poczytać opisy walk i ich przewidywania:

Hell in a Cell 2017 – Zapowiedź

Hell in a Cell

Gala pojawia się nieprzerwanie od roku 2009 i tegoroczna edycja będzie 9 odsłoną tej gali.  Pierwsza gala była przeznaczona dla zawodników z Raw, SmackDown i ECW, zmieniło się to już za rok i na HiaC walczyli już tylko przedstawiciele Raw i SmackDown. Do roku 2015 ten stan się utrzymał, ale w 2016 gala była przeznaczona tylko dla brandu Raw. W tym roku to się zmieni i galę przejmie niebieska tygodniówka.

Występy

Najwięcej występów z tegoroczną edycją zaliczą Randy Orton (7 występów) i Kofi Kingston (7 występów). Kolejni są: Dolph Ziggler (6), John Cena (6), Cody Rhodes (6), Sheamus (6). Warto też wspomnieć o zawodnikach, którzy na Hell in a Cell pojawili się 5 lub 4 razy: Cesaro (5), CM Punk (4), The Miz (4), Jack  Swagger (4), Daniel Bryan (4), Alberto Del Rio (4), Seth Rollins (4), Big E (4) i Rusev (4).

Zwycięstwa

Największym zwycięzcą Hell in a Cell jest Kofi Kingston (5 zwycięstw ma 6 walk). Drugie miejsce zajął Randy Orton (4 zwycięstwa ma 6 walk), a trzecie miejsce zajęli: Goldust (3 zwycięstwa na 3 walki), Sheamus (3 zwycięstwa na 6 walk), Cesaro (3 zwycięstwa na 5 walk) i Big E (3 zwycięstwa na 3 walki). Warto też wspomnieć o zawodnikach i zawodniczce, którzy nie przegrali żadnej walki: Mark Henry (2 zwycięstwa), Charlotte Flair (2 zwycięstwa) i Kevin Owens (2 zwycięstwa), ale jeśli wygra Kevin i Charlotte to ich bilansy będą wynosiły 3 zwycięstwa na 3 walki.

Porażki

Najwięcej porażek na Hell in a Cell zaliczyli: John Cena (4 przegrane na 6 walk), The Miz (4 przegrane na 4 walki), Jack Swagger (4 przegrane na 4 walki), Cody Rhodes (4 przegrane na 6 walk). Drugie miejsce zajęli Dolph Ziggler (3 przegrane na 5 walk) i Ryback (3 przegrane na 3 walki). Warto też wspomnieć o zawodnikach, którzy przegrali wszystkie swoje walki i tym samym zajęli trzecie miejsce w kategorii przegranych na Hell in a Cell: Jey Uso (2 przegrane), Jimmy Uso (2 przegrane), Dean Ambrose (2 przegrane) i Brie Bella (2 przegrane).

Main Event

Najwięcej razy podczas najważniejszej walki na Hell in a Cell pojawiali się dwaj zawodnicy: The Undertaker (2) i CM Punk (2). Wszyscy inni zawodnicy pojawili się raz w Main Eventcie i warto też wspomnieć, że rok temu Main Eventem była walka kobiet Charlotte Flair vs. Sasha Banks – Hell in a Cell Match. Reszta zawodników to: Shawn Michaels, Tripel H, Ted DiBiase, Cody Rhodes, Kane, John Cena, Alberto Del Rio, Ryback, Randy Orton, Daniel Bryan, Seth Rollins, Dean Ambrose i Brock Lesnar.

Plakat

Najwięcej razy na plakacie promującym pojawił się The Undertaker, który prezentował się 3 krotnie. Wszystkie inne plakaty pokazywały innych zawodników i zawodniczki, wśród nich pojawili się: John Cena, CM Punk, R-Truth, Dean Ambrose, Brock Lesnar, Charlotte Flair, Sasha Banks, Shane McMahon i Kevin Owens.

Termin

Nie mam tu zbyt wiele do napisania, ponieważ gala zawsze pojawia się w październiku i ten stan rzeczy utrzyma najbliższa gala.

Najdłuższe walki

Najdłuższą walką na Hell in a Cell była walka John Cena z Randym Ortonem z 2014 roku(25 minut i 52 sekundy). Na drugim miejscu plasuje się walka Romana Reignsa i Ruseva podczas HiaC 2016 (24 minuty i 35 sekund). Trzecie miejsce zajęła walka Albero Del Rio vs. John Cena vs. CM Punk z roku 2011 (24 minut i 9 sekund). Warto też wspomnieć o walkach, które trwały ponad 20 minut: Randy Orton vs. John Cena (21 minut i 24 sekundy), Randy Orton vs. Sheamus (22 minuty i 51 sekund), Kane vs. The Undertaker (21 minut i 38 sekund), Big Show vs. Sheamus (20 minut i 26 sekund), Randy Orton vs. Daniel Bryan (22 minuty i 4 sekundy), Roman Reigns vs. Bray Wyatt (23 minuty i 3 sekundy), Kevin Owes vs. Seth Rollins (23 minuty i 15 sekund) oraz Charlotte Flair vs. Sasha Banks (22 minuty i 25 sekund).

Najkrótsze walki

Najkrótszą walką na Hell in a Cell była walka z 2014 roku, gdzie Mark Henry pokonał Bo Dallasa w czasie 32 sekund. Drugie miejsce zajęła walka Fandango i Summer Rae vs. The Great Khali i Natalya (4 minuty i 50 sekund). Trzecie miejsce zajęła walka Drew McIntyre’a z R-Truthem z roku 2009, która trwała równe 5 minut.

Zmiany mistrzostwa

Na Hell in a Cell doszło do 40 walk o pasy mistrzowskie. Jedną z tych walk była walka Randy’ego Ortona z Danielem Bryanem o WWE Championship w 2014 roku, który czekał na kolejnego posiadacza. Pozostałe 39 walk to 10 zdobytych tytułów mistrzowskich i 29 obron tych pasów.