W tym tygodniu na antenie El Rey wyemitowano 30-ty odcinek trzeciego sezonu Lucha Underground. Również i tym razem oczekiwania fanów zostały zaspokojone. Zaprezentowano nam znakomite show, w którym nie brakowało trzymających w napięciu walk, akcentów humorystycznych oraz zwrotów akcji.
W pierwszej walce wieczoru zmierzyli się „The Rabbit Tribe” (Paul London, Saltador, Mala Suerte) vs Worldwid Underground (PJ Black, Taya, Ricky Mandel). Stawką meczu był trzy starożytne azteckie medale, stanowiące przepustkę do walki o Gift of the Gods Championschip.
Przebieg walki był dość wyrównany, członkowie obu zespołów radzili sobie bardzo dobrze w ringu, tak iż trudno było przewidzieć, kto zwycięży. Ostatecznie po zespołowej akcji zwyciężyło „plemię królika”. Walkę oceniam na 4/5.
W kolejnym pojedynku zmierzyli się dwaj (delikatnie to ujmując) nieprzepadający za sobą zawodnicy Mil Muertes Jeremiah Crane. Starcie tych dwóch indywidualności stało na bardzo wysokim poziomie, w czasie ich walki kilka razy wstrzymywałem oddech czekając, co takiego się wydarzy, jak potoczy się walka. Warto tu wspomnieć, iż był to mecz NO DQ. Zdecydowanie polecam wszystkim fanom wrestlingu obejrzenie tego starcia. Walkę oceniam na 6/5.
W ostatnim pojedynku wieczoru zmierzyli się Texano i Pentagon Dark. Starcie tych dwóch gwiazd stało a dość wysokim poziomie, nie brakowało nagłych zwrotów akcji, jak również widowiskowych kopnięć ze strony Pentagona. Po zażartym pojedynku to właśnie on odniósł zwycięstwo. Po zakończonej walce, jak to ma w zwyczaju, postanowił złamać rękę swojemu przeciwnikowi. Nie doszło do tego z powodu interwencji Famous B, który z roli obrońcy stał się po chwili ofiarą i po raz drugi Pentagon złamał mu rękę. Nie był to jednak koniec, gdyż z pomocą managerowi pośpieszyła The Beautiful Brenda, jej również zawodnik z Meksyku złamał rękę. Pojedynek oceniam na 4/5.
W ostatnich minutach programu wyemitowano krótki film przedstawiający rozmowę między Kathriną a LAPD Kapitan Vasquez. Można się domyślać, iż w niedługim czasie czekan nas prawdziwa walka tytanów pomiędzy Cage’em a Mil’em.