Gala rozpoczęła się od skrótu wydarzeń z walki wieczoru Hell in a Cell. Następnie w ringu pojawili się bracie Uso którzy zaczęli świętować swe zwycięstwo. Zaprosili oni The New Day do ringu by się z nimi skonfrontować. Bracia rozpoczęli rozmowę od podkreślenia że teraz oni są mistrzami po czym podkreślili środki jakimi osiągnęli te zwycięstwo. Zauważyli że ich walki z New Day stoją na wysokim poziomie i chcą okazać szacunek.

Po wyciągnięciu ręki na rampie pojawili się Hype Bros którzy zażądali szansy. Po tych słowa ch na arenę weszli Shelton Benjamin i Chad Gable którzy stwierdzili że pokonali Hype Bros więc im należy się szansa. Zaraz po nich pojawili się Ascension i Breezdango. Usos chcieli walczyć i wtedy usłyszeliśmy muzykę Daniela Bryana który najpierw podziękował za walkę na Hell in a Cell a następnie zapowiedział Fatal 4 Way Tag team Match a zwycięzca tego starcia zmierzy się z The Usos.

Shelton Benjamin & Chad Gable pokonali Ascension, Breezdango i Hype Bros – Fatal 4 Way Tag team Match

Walkę rozpoczęli Konnor i Zack który przeszedł do duszenia. Zmienił go Shelton który po krótkiej chwili zmienił się z Chadem który trzymał Konnora w dźwigniach. Konnor zdołał się z nich wydostać i zmienił się z Viktorem a ten chciał przypiąć Chada. W tym momencie do ringu weszły pozostałe Teamy. Po przerwie reklamowej w ringu walczyli Mojo i Tyler Breese lecz po chwili znów w ringu nastał chaos a podczas niego Hype Bros nie zrozumieli się co wykorzystał Shelton z Chadem którzy pozamiatali w ringu dominując inne Teamy. Walka zakończyła się przez wykonanie wzmocnionego Powerbomb przez Sheltona i Chada po czym zgarnęli zwycięstwo.

Na zapleczu do świętującej Natalyi dołączyły Lana, Tamina i Carmella oraz Charlotte. Natalya po obrażeniu ojca Charlotte natychmiastowo została zaatakowana przez Charlotte.

Następnie przeprowadzono wywiad z Baronem Corbinem który wyjawił swoje plany na dziś czyli pokonanie AJ Stylesa

Becky Lynch pokonała Carmelle – Singles Match

Walkę agresywnie rozpoczęła Becky. Carmella próbowała się bronić plaskaczami ale to tylko rozwścieczyło Becky. Carmella czmychła z ringu i tam wykorzystała Ellsworth by zaatakować po nogach przeciwniczki. Od tego momentu Carmella prowadziła. Zmieniło się to po przerolowaniu Carmelli przez Becky. Carmella próbowała się bronić lecz Dis-arm-her od Becky zmusiło ją do poddania.

Na arenie pojawił się Kevin Owens. Wypowiedział się na temat swojej walki na Hell in a Cell. Stwierdził że załatwił Shane’a oraz że publiczność potrzebuje go. Następnie wypowiedział się na temat swojego „Anioła Stróża” Samiego Zayna oraz zaprosił go do ringu. Ten oczywiście odpowiedział na wezwanie i po chwili pojawił się w ringu. Zanim zaczął Kevin powiedział że nie miał pojęcia czemu Sami to zrobił i podziękował mu. Sami odpowiedział że powerbomb otworzył mu oczy. Stwierdził że w sumie nic nie osiągnął i nie dostał szansy od Shane’a by rozpocząć jakąś rywalizację o pas. Co tydzień z uśmiechem wykonywał swoje zadanie lecz nigdy nie został nagrodzony. Na Hell in a Cell coś w nim pękło i postanowił pomóc Kevinowi bo inaczej przegrałby. Sami nazwał Kevina bratem i powiedział że pozwolił zrobić Kevinowi to co powinien już od dawna za co mu podziękował. Następnie oboje się przytulali oraz świętowali.

Randy Orton & Shinsuke Nakamura pokonali Ruseva & Aidena Englisha – Tag team Match

Walkę rozpoczeli Rusev i Orton. Po próbie wykonania RKO Rusev wyleciał z ringu. Tam Aiden uratował go od DDT oraz rozproszył żmiję a następnie zmienił się z Rusevem. Po przerwie reklamowej Rusev trzymał Ortona by zmienić się z Aidenem. Orton skontrował atak Englisha swoim powerslam a następnie zmienił się z Nakamurą. Który zdominował przeciwnika. Rusev przeszkodził Nakamurze lecz nadział się na RKO od Ortona po czym Japończyk wykończył walkę Kinshasą zgarniając zwycięstwo.

Na zapleczu AJ Styles został zapytany co sądzi o walce. Odpowiedział że nie boi się Barona a ten popełnia dużo błędów. Nazwał Smackdown swoim domem oraz powiedział że odzyska swój tytuł.

Zapowiedz powrotu Ericka Rowana i Luke’a Harpera

Bobby Roode pojawił się w ringu. Podzielił się on swoimi przeżyciami z Hell in a Cell. Wyraził swą dezaprobatę do zachowania Dolpha Ziglera i wyzwał go do walki. Wyżej wspomniany pojawił się na rampie gdzie mówił że dominował nad Bobbym podczas walki oraz że to on zasługiwał na zwycięstwo. Na potwierdzenie swoich słów pokazał ujęcie gdzie Bobby wykonuje nie czyste przypięcie oraz zażądał rewanżu. Bobby przystał na to i zaczął prowokować Dolpha. Ten powiedział że będzie miał ten rewanż kiedy będzie chciał czyli nie dziś. Walka pomiędzy nimi została zapowiedziana na przyszły tydzień

Baron Corbin pokonał AJ Stylesa – Singles Match o mistrzostwo US

Walka rozpoczęła się od dropkicków od Stylesa a następnie serii uderzeń. Baron próbował atakować lecz tylko wyleciał za liny. AJ prowadził walkę bardzo agresywnie. Po przerwie reklamowej Baronowi udało się zaskoczyć Stylesa i objąć prowadzenie. AJ uniknął kopnięcia i wyprowadził w odpowiedzi serię uderzeń. Szykując się do Phenomenal Forearm Baron wyszedł z ringu co pozwoliło Stylesowi na wyprowadzenie potężnego dropkicka. Po Fireman’s carry facebuster nie udało się zakończyć AJ’owi walki a Corbin przeszedł do kontrataku. AJ wykorzystał moment by wepchnąć przeciwnika w narożnik a następnie zapiął Calf Crusher. Baron zdołał przerwać tą akcję lecz nadział się na Pelé Kick a on sam wypadł z ringu. AJ chciał na niego skoczyć z narożnika lecz został przechwycony w locie i pchnięty na matę poza ringiem. Baron wykonał End of Days i zakończył pojedynek broniąc tytuł.

Po walce powiedział że nikt w niego nie wierzył lecz teraz pokaże innym do czego jest zdolny.