INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z TYPERA WRESTLING24.PL

Każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje 1000 punktów. Jego zadaniem jest osiągnięcie największej ilości punktów do końca miesiąca. Na początku miesiąca wszystkie punkty są resetowane i znowu każdy ma do dyspozycji 1000 pkt.
W przypadku wygranej każdy postawiony punkt jest mnożony przez kurs danego zakładu. Minimalnie można postawić 1 punkt, maksymalnie 100.

Po pierwsze zarejestruj się na naszej stronie klikając przycisk „ZALOGUJ SIĘ / DOŁĄCZ”.

By postawić zakład należy przejść do zakładki TYPER. Znajdują się tam możliwe do postawienia zakłady.

Wystarczy przejść do wybranego przez nas wydarzenia (na przykład RAW 17/07/2017), wybrać interesującą nas walkę i kliknąć na opcję, którą chcemy postawić.

Prosimy pamiętać o tym, że kursy mogą zmienić się w każdej chwili. Kursy zmieniają się dzięki plotkom, spekulacjom i wydarzeniom przed daną walką. Stawiając zakład, stawiasz go po kursie z danego momentu. Kursy na postawionych już zakładach nie ulegają zmianie. Im bliżej do gali, tym bardziej zmieniają się kursy. Również im bliżej do gali, tym więcej zakładów jest dostępnych.

Po wybraniu zakładu trzeba wybrać stawkę jaką chcemy postawić i kliknąć postaw zakład.

Czym jest kupon? Kupon to postawiony przez nas zakład. Można stawiać zakłady na każdą walkę pojedynczo lub obstawiając kilka walk na jednym kuponie. Przy stawianiu kilku walk na jednym kuponie kursy się mnożą, ale w przypadku nie trafienia wyniku w nawet jednej z walk kupon jest przegrany. Stawiając pojedynczo kursy się nie mnożą. Każda walka jest osobnym kuponem, więc w przypadku postawienia na przykład pięciu kuponów i trafienia wyniku walk w trzech z nich wygrywamy punkty na trzech oddzielnych kuponach, a na dwóch tracimy.

By zobaczyć postawione przez siebie zakłady należy przejść do zakładki ZAKŁADY. Widzimy tam wszystkie postawione przez siebie zakłady. Te oczekujące na rozstrzygnięcie, jak i te już wygrane i przegrane.

Rozstrzygnięcie zakładów następuje maksymalnie 10 godzin po zakończeniu gali. Wygrane punkty automatycznie trafiają na Twoje konto.

Swoją pozycję w rankingu można sprawdzić wchodząc do zakładki RANKING GRACZY.

Co miesiąc za najlepsze miejsca w rankingu do wygrania są nagrody. Listę nagród z każdego miesiąca znajdziesz w zakładce NAGRODY.

Poniżej znajdziecie instrukcje w formie wideo.