Gala rozpoczęła się od skrótu wydarzeń z zeszłego tygodnia kiedy to Roman Reigns walczył o pas interkontynentalny. Zaraz po tym przeszliśmy do Miz TV. Na starcie zapowiedział rozdanie nagrody specjalnym gościom. Jednym z nich był Curtis Axel, powiedział że bez Bo Dallasa by mu się nie udało. Następna nagroda poleciała do Sheamusa i Cesaro. Po odebraniu nagrody podziękowali oraz powspominali zeszły tydzień. Następnie padło kilka słów w stronę Romana, Setha Rollinsa i Deana Ambrowsa. Miz stwierdził że the Shield nie ma prawa bytu oraz dał kolejną nagrodę sobie. Dedykował tą nagrodę swojemu dziecku.

W tym momencie na rampie pojawił sam Roman Reigns. Kazał on wynosić się z ringu Mizowi i spółce. Miz w odpowiedzi stwierdził że sam to może se co najwyżej postać na rampie. Na te słowa na rampie pojawił się Dean oraz Seth. Ruszyli w stronę ringu, i rozpoczęła się bójka z której zwycięsko wyszło The Shield. Po wszystkim widzieliśmy tradycyjny Powerbomb oraz gest od całej trójki.

Jason Jordan pokonał Karla Andersona – Singles Match

Od samego początku Jason trzymał przewagę nad Karlem, który miał swoje przebłyski, a powiększał ją dźwigniami. Sytuacja zmieniła się kiedy Karl zaatakował kolano Jasona. Po przerwie reklamowej Karl trzymał dźwignię na Jordanie. Jason próbował odpowiedzieć lecz został szybko zgaszony. Karl przy próbie zapięcia kolejnej dźwigni otrzymał kilka ciosów lecz poradził sobie z tym. Lecz gdy się podnieśli Jason zaczął rozdawać karty w ringu. Luke Gallows próbował interweniować lecz na nic mu się to zdało. Po potężnym neckbrekererze Jason zakończył pojedynek.

Na zapleczu obolały Miz wylizywał się z ataku. Dołączył do niego Kurt Angle który zapowiedział walkę na TLC pomiędzy Mizem, Sheamusem i Cesaro a The Shield w walce na zasadach TLC.

Następnie Elias zaprezentował swoją piosenkę. Już na starcie przerwału mu Tytus O’neil który skopiował Eliasa grając na bandżo. Przedstawił on Apollo Crewsa po czym ruszyli do ringu.

Elias pokonał Apollo Crewsa – Singles Match

Podczas przerwy reklamowej Elias zdobył przewagę. Wykonał on kilka uderzeń w oparciu o krawędź ringu. Następnie Elias wykonał spacer po linie. Apollo po chwili odzyskał tempo. Elias chciał opuścić arenę lecz Apollo go zatrzymał. Po serii kopnięć od Apollo Elias wepchnął go na liny po czym wykonał swój Rolling cutter i zgarnął zwycięstwo.

Na arenie pojawił się Enzo Amore. Po swoim przywitaniu skomentował on wydarzenia sprzed tygodnia oraz powiedział że powalczy przeciwko Kalisto na TLC. Następnie zaprosił on Kurta Angla do ringu. GM Raw odpowiedział na wezwanie. Enzo skonfrontował wydarzenia sprzed tygodnia. GM stwierdził że Kalisto stał się cruserem po wydaniu zakazu zbliżania się do Enzo. Enzo poprosił GM by ten go uszczęśliwił. Kurt w odpowiedzi powiedział że Enzo będzie bronił tytułu jeszcze dziś przeciwko Kalisto. Enzo utargował od Kurta wybór stypulacji i walki wieczoru. GM powiedział że będzie to Lumberjack match.

Braun Strowman pokonał Matta hardy – Singles Match

Matt próbował zaatakować lecz Braun z łatwością go odpychał. Dzięki swej szybkości wyprowadził on kilka ataków lecz przez błąd nadział się na odpowiedz od Strowmana. Po przerwie reklamowej Braun trzymał Matta w dźwigni. Matt się z niej wydostał a następnie uniknął ataku Strowmana. Po kilku uderzeniach, Tronado DDT i Twist of Fate Mattowi nie udało się zakończyć walki. Braun w odpowiedzi wykonał na nim Chokeslam a następnie Running powerslam po czym zakończył pojedynek.

Po walce Strowman chciał zabrać Matta na rampę lecz tam zatrzymało go The Shield. Po krótkiej wymianie spojrzeń doszło do bójki którą wygrało The Shield wykonując swój PowerBomb na stół komentatorski.

Na zapleczu The Shield zostało zaczepione przez prezenterkę. Powiedzieli jej że wrócili silniejsi i zniszczą każdego na swojej drodze.

W ringu pojawiła się Micike James. Stwierdziła że niektórzy mówią że jest za stara i nie powinna wracać. Jedną z tych osób jest Alexa Bliss. Skomentowała swoją walkę z przed tygodnia oraz powiedziała że nie chce się bawić w gierki oraz że na TLC pokona ją i zostanie Mistrzynią. W odpowiedzi na rampie pojawiła się Alexa. Przeprosiła ona ironicznie za swoje zachowanie a następnie przedstawiła żartobliwy filmik na temat Mickie. Następnie zapowiedziała że pokona ją na TLC. Mickie zapytała się jej czemu nie pojawi się w ringu. Alexa podeszła do ringu a potem zwróciła się do wyjścia. Mickie ją złapała i wrzuciła do ringu. Alexa zdołała umknąć i opuściła Arenę.

Film zapowiadający Asuke na TLC wspólnie obejrzały Bayley i Shasa Banks z Kurtem Anglem. Zaczeły się skłucić o to kto zawalczy z Asuką. Zaczeły się do nich dołączać inne Kobiety. Kurt zapowiedział walkę 5 kobiet na dzisiejszym Raw o miano przeciwniczki Asuki.

Jack Gallagher & The Brian Kendrick pokonali Mustafa Ali & Cedric Alexander – Tag team Match

Walka od początku przebiegała na korzyść Jacka Gallaghera i Briana Kendricka. Obijali oni Cedricka powoli zbliżając się do wygranej. Sytuacja zmieniła się po potężnym kopnięciu ze strony Cedricka i zmianie z Mustafą Ali. Ten pozamiatał w ringu i był na dobrej drodze do zwycięstwa. Jednak Brian z pomocą Jacka zdołał odpowiedzieć Bully Choke i zakończyć walkę.

W gabinecie Kurta Angla pojawił się Miz. Poprosił on o dodanie swojego partnera do walki na TLC. Kurt się zgodził a wtedy Miz przedstawił swojego partnera, był nim Braun Strowman.

W ringu pojawił się Finn Balor. Swoją wypowiedz rozpoczął od skomentowania wydarzeń sprzed tygodnia z Bray’em Wyattem. Stwierdził że szuka on atencji oraz się go nie boi. Powiedział że może przyjść nawet z całą rodziną na TLC. Wtedy na telebimie pojawił się Bray który opowiedział historię o Sister Abigail. Następnie przemówiła wyżej wspomniana przemówiła. Powiedziała że Bray jest wyjątkowy oraz że pokona Finna i jego demona. Cała wypowiedz zakończyła się śmiechem Bray’a.

Emma pokonała Sashę Banks, Alicia Fox, Bayley i Dane Brooke – Fatal 5 way Elimination Match

Walka rozpoczęła się od walki wszystkich tylko nie Emmy. Lecz Alicia i Dana szybko się nią zajeły. Następnie Dana zdominowała ring a powstrzymała ją bayley swoim Bayley to belly Suplexem eliminując ją z walki. Następnie sama Bayley została wyeliminowana przez Alicie której pomogła Emma. Po przerwie reklamowej Alicia i Emma wspólnie obijały Sashe. W tym momencie Emma przypieła Fox po czym ta skoncentrowała się na niej wykorzystała to Shasa by zaatakować pozostałe dwie panie. Shasy udało się zapiąć Bank Statement i poddać Alicię lecz zaraz po tej akcji została przypięta przez Emmę przez co zgarnęła zwycięstwo.

Na zapleczu zobaczyliśmy wywiad z Finnem Balorem, został on zapytany o opinię na temat dzisiejszego zajścia. Finn powiedział że trochę się przestraszył lecz uświadomił sobie że właśnie dlatego powinien pokonać Bray’a.

Kolejny wywiad, tym razem z kalisto. Powiedział on że dzięki swoim idolom ma motywację by walczyć oraz że zdobędzie mistrzostwo Cruiserweight.

Kalisto pokonał Enzo Amore – Lumberjack match o Mistrzostwo Cruiserweight 

Jeszcze przed walką Enzo zwyzywał „drwali”. Walka zaczeła się od kopnięcia ze strony Enzo a następnie duszeń. Enzo po uniknięciu kopnięcia zignorował przeciwnika przez co Kalisto wyrzucił go dwukrotnie z ringu. Po reklamach przewagę miał Enzo. Atakował on luczadora kopnięciami. Kalisto odpowiedział kopnięciem oraz crossbody a Enzo w odpowiedzi pchnął nim w narożnik. Po krótkim obijaniu i dźwigni Kalisto odzyskał tempo. Enzo zdołał skontrować atak Kalisto a następnie zaatakował Mustafę Ali. Wtedy poza ringiem rozpoczęła się bójka a Kalisto wykorzystał to by wykonać superplex w tłum. Po powrocie do ringu Enzo wykonał swój finiszer i gdyby nie interwencja Mustafy Ali pokonał by Kalisto. Po rozprawieniu się z Drwalem Enzo wrócił do ringu by wykonać akcję na 3 linie z Kalisto. Kalisto wykorzystał okazję i wykonał Salida del Sol z 3 liny po czym pokonał Enzo i został nowym mistrzem.

Widokiem świętującego Kalisto zakończyliśmy dzisiejsze Raw.

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "WYNIKI RAW – 09.10.2017"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Afrizo
Gość

Co jest bardziej przepushowane: Dywizja CW czy Roman Reigns?
Jedyny minus tej gali to ME. Cruiserzy byli ciekawi na początku, teraz ta dywizja jest strasznie nudna, o czym świadczy to, że najpierw pas zdobył Enzo, a teraz Kalisto, którego już długo nie było w tv. Kreatywni nie mają chyba na nich żadnego pomysłu, dla mnie na RAW to jest po prostu zapychacz i żałuję, że tak dobrą tygodniówkę zwieńczył tak słaby ME :/

Karol
Gość

Właśnie odwrotnie, teraz CW zaczęła ożywiać się na nowo, Enzo to był strzał w 10 wręcz, takiego kopa nie dostała od czasu powrotu Neville’a, więc nie ma co gadać że nudna

A tak poza tym, 3 raz z rzędu Cruiserzy Main Eventują RAW, WOW

Afrizo
Użytkownik
Enzo to był strzał w 10? Nie sądzę. Strzałem w 10 był kiedyś Neville. Enzo ma po prostu star power, ale potrzebuje jakiegoś konkretnego gimmicku a nie bezsensownej nawijki. Na mikrofonie jest dobry i to tyle. Powinien być menadżerem, nie mistrzem. Heel turn wniósł trochę świeżości, ale i tak, nie jest to ciekawa postać. O Kalisto nie chce mi się nawet mówić. To, że dywizja dostała kopa nic nie znaczy. Na razie to jest jakby byli na dnie i teraz po prostu wynurzyli głowę z bagna krzycząc, że tu im dobrze. No właśnie. 3 Razy z rzędu CW main eventuje… Czytaj więcej »
Karol
Gość

To wystarczy, dla mnie po prostu wystarczy aby dalej robić z niego takiego gnoja, wtedy to Enzo będzie wręcz największym chujem w CW, takim Bobbym Hennanem wręcz

Nie sądzę aby Kalisto ten pas trzymał długo, bo Amore jednak to dywizję będzie ciągnąć, bo Neville raczej odchodzi z CW i idzie dalej

Karol
Gość

Sami i tak jest najważniejszy

wpDiscuz